Hakkımızda

Duran Grubu; faaliyetine 1954 yılında matbaacılık ve karton ambalaj üretimi ile başlamıştır.
Grubumuza, Duran Makina şirketi 1989 yılında karton ambalaj katlama ve yapıştırma makinaları üreterek katılmıştır. BASI Systems ise Pilates ekipmanları üretimi ile grubumuza 2014 yılında dahil olmuştur.
Duran Grubu şirketlerinin tamamı kendi konularında dünyada tanınmış markalardır ve üretimlerini ağırlıklı olarak ihraç etmektedirler.
Grubumuzun en genç üyesi olan Duran Mekatronik Anonim Şirketi, konik ve planet redüktör üretmek üzere 2016 yılında faaliyete geçmiştir.

Duran Mekatronik A.Ş olarak üretmeye başladığımız DUSERBOX REDÜKTÖRLERİ’nin bir dünya markasına dönüşmesi yolunda iddialıyız.

İşimizde hassasiyet ve kaliteden ödün vermiyoruz.

Müşteri odaklı çalışıyoruz.

Özel redüktörler ve aktarma organları içeren projeler için Ar-Ge ve üretim yapıyoruz.

Duran Ailesi olarak yatırım yaptığımız her konuda bir dünya markası yaratma vizyonumuz var. Türkiye’nin değerlerini Türk mühendisiyle, Türk işçisiyle katma değeri yüksek ürünler haline getirip ihraç ediyoruz. 1954 yılından beri her girdiğimiz sektörde ülke çapında yol gösterici olma misyonunu üstlendik ve başardık.

  • Duran Doğan Basım ve Ambalaj San A.Ş, konusunda dünyaca tanınmış bir tesis olup hepimizin tanıdığı birçok uluslararası markanın karton ambalajlarını üreterek ihraç etmektedir.
  • Duran Makina A.Ş’nin ürettiği, karton ambalaj sanayiinde kullanılan makinalar, konusunda dünyanın en çok tanınan, bilinen ve güvenilen iki markasından biri olup 70 ülkede müşterilerine hizmet vermektedir.
  • Basi Systems markası ile ürettiğimiz Pilates ekipmanları kısa sürede 60 ülkeye ulaşmış ve dünya piyasalarına lanse edildiği ikinci yılda, Amerika’da tüm zamanların en iyi Pilates ekipmanı olarak değerlendirilmiştir.
  • Şimdi sırada DUSERBOX REDÜKTÖRLERİ var. Onun da dünya makina ve ekipman sanayiinde hakettiği yeri alacağına inanıyoruz.